Şehitlerimizi Rahmetle Anıyoruz
Halkımızın iradesine hain darbe girişiminin 8. Yıldönümünde, darbeye teşebbüs edenlere karşı direnirken şehit olan vatandaşlarımızı saygı ve minnetle anıyor, Gazi olan vatandaşlarımıza şükranlarımızı arz ediyoruz.
Halkımızın iradesine hain darbe girişiminin 8. Yıldönümünde, darbeye teşebbüs edenlere karşı direnirken şehit olan vatandaşlarımızı saygı ve minnetle anıyor, Gazi olan vatandaşlarımıza şükranlarımızı arz ediyoruz.
Tüm Öğrencilerimize Başarılar Dileriz.
Dereceye giren tüm öğrencilerimizi ve bu öğrencilerimizin yetişmesinde büyük emeği olan ailelerini ve öğretmenlerini tebrik ediyoruz. ŞEHİT MAHİR AYABAK İMAM HATİP ORTAOKULU ( 1. OLAN OKUL ) TATVAN SELAHADDİN EYYUBİ ORTAOKULU (...
Depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımızı Rahmetle ve Saygıyla anıyoruz.
Mübarek 3 ayların ülkemize ve tüm insanlığı huzur, barış ve refah getirmesi temennimizle Üç Aylar takvimimizi istifadenize sunuyoruz.
Bize yol gösteren, karanlık yollarımızı aydınlatan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.